امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 25: آیامن به بهبودیم متعهد هستم؟برای حفظ ومراقبت ازآن چه کارهایی انجام میدهم؟
تعهد یعنی ثبات قدم و پشتکار در انجام کار ، یعنی با وجود تمامی مشکلات وسختی هایی که داریم چقدر با اصول زندگی میکنیم وچقدرکارها را درست انجام میدهیم تعهد یعنی با داشتن یک روز بد و یا یک احساس منفی و یا یک حال سست وکسل کننده باز هم اصول را در زندگی تمرین کرده و به اجرا درآوریم ، یعنی سعی کنیم دربدترین شرایط بهترین و درست ترین کار را انجام دهیم.تعهد به بهبودی یعنی تمرین اصول نه
بکارگیری علایق وسلیقه وخصوصیات شخصی خودمان.عملکرد من درانجمن و در اجتماع همچنین درخانواده ، بیانگر تعهد من نسبت به اصول انجمن و بهبودیم میباشد.برای حفظ و مراقبت از بهبودی باید اول معتقد و پایبند به این اصول باشیم و تلاش کنیم اصول روحانی را به اجرا بگذاریم و سعی کنیم نقش خود را به عنوان یک معتاد در حال بهبودی به خوبی و درستی ایفا کنیم و با رفتار و منش روحانی خود عامل جاذبه برای همدردان و حفظ ماهیت روحانی انجمن در سطح جامعه باشیم من علیرغم آنچه که بر روی بهبودیم تاثیرمنفی می گذارد واحساساتی که
تجربه می کنم باید برنامه بهبودی روزانه خودم را بطورمنظم دنبال کنم. بهبودی یک سفرروحانی است که روند روبه رشد دارد ونیازبه تعهد و
پشتکار دارد.دربهبودیم من نباید توقف کنم وارکان بهبودیم راکه حضورمنظم درجلسات است رادنبال کنم تاحس همسانی، درک شدن ازطرف دیگران وتوجه به وجوه تشابه راحس کنم وحامل پیام بهبودی باشم . ارتباط با راهنما، خدمت ، دعا ومراقبه وسپاسگزاری قسمتی ازبرنامه بهبودی روزانه من است ومن باید نسبت به آنهامتعهد ومسئولیت پذیر باشم .من برای نشان دادن تعهدم به بهبودی ام وحفظ و مراقبت از آن باید قدم12را با عشق و ایثار و ازخودگذشتگی به اجرا بگذارم بارساندن صحیح پیام بهبودی به همدردی که هنوز در عذاب است.چرا که ما با درمیان گذاشتن آنچه که داریم میتوانیم آنرا حفظ کنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر6 ، حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 25: آیامن به بهبودیم متعهد هستم؟برای حفظ ومراقبت ازآن چه کارهایی انجام میدهم؟ - توسط حوریا ___Bu - ۱۴۰۱/۵/۲۸، ۰۲:۲۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان